İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Mardin Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
 

AK Parti İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve AFAD Başkan Yardımcısı 'Suriyeli ve Iraklı ' Sığınmacıların bayramını kutladı. 05 Eylül 2017

AK Parti İnsan Hakları Komisyon Başkanı ve İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı Kan ve AFAD Başkan Yardımcısı Fatih ÖZER, Mardin’in Midyat ilçesinde bulunan Geçici Barınma Merkezinde bulunan 'Suriyeli ve Iraklı Ezidi' sığınmacıların bayramını kutladı.

Ziyarete gelen heyete; AK Parti İnsan Hakları Komisyon Başkanı ve İstanbul Milletvekili Dr. Ravza KAVAKÇI KAN, Yardımcıları Milletvekili Hüsniye ERDOĞAN VE Milletvekili Ekrem ÇELEBİ ile AFAD Başkan Yardımcısı Fatih ÖZER, Mardin Milletvekili Orhan MİROĞLU, Mardin Milletvekili Ceyda BÖLÜNMEZ ÇANKIRI, Midyat Kaymakamı Hüseyin TEKİN, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali DÜNDAR, Midyat İlçe Başkanı Melih GÜNEŞTAN ve Mardin İl Afet ve Acil Durum Müdürü Davut ESEN katıldı.

İlçeye gelen heyet Geçici Barınma Merkezinde bulunan Suriyeli ve Iraklı Ezidi sığınmacıların barındığı konaklama merkezindeki sığınmacı aileleri ziyaret ederek, Kurban Bayramını kutlayarak çeşitli hediyeler verdi.