İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
MARDİN
Mardin Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Duyurular

ARAKANA SAHİP ÇIK 01 Kasım 2017
Myanmar'ın Arakan Eyaletinde yaşanan çatışmalar nedeniyle yerlerinden edilen ve Bangladeş'e sığınan Arakan Müslümanlarının barınma, gıda, hijyen gibi insani yardım ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla AFAD, Türk Kızılayı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğiyle arakanasahipcik.org adresinden ulaşılabilecek bir yardım kampanyası başlatılmıştır.
[Devamı]
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜMÜZE EKPSS İLE AÇIKTAN ATANANLARIN DİKKATİNE! 05 Eylül 2017
ENGELLİ KPSS 2017 SINAVI İLE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ATANANLAR İÇİN GEREKLİ BELGELER EKTEDİR. Açıktan atama evrakları(ekpss)
[Devamı]
15 TEMMUZ!DA STANT AÇIYORUZ. 13 Temmuz 2017
foto
15 Temmuz'da Millet olarak yaşadığımız hain darbe girişiminin unutulmaması, unutturulmaması, Milletri ve Devleti için sokağa çıkan şehitlerimizin aziz hatırasının yaşatılması amacıyla bizzat Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın sevk ve idaresinde 15 Temmuz'un ruhuna, manasına ve maneviyatına uygun hazırlanan İlimizdeki etkinlikler kapsamında Mardin İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü olarak stant açıyoruz.15 Temmuz günü Vali Mustafa YAMAN Caddesinde açılacak stant' ta Mardin İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (Mardin AFAD) personeli "O KAHRAMAN BENİM" kampanyası kapsamında Afet Gönüllüsü kayıtlarını yapacak ve afet ve acil durumlarla ilgili bilgilendirici broşürleri halka dağıtacaktır.
[Devamı]
AFAD Sivil Savunma Gönüllülük Kampanyası Lansmanı 07 Mart 2017
foto
AFAD, vatandaşları 0. dakikaya hazırlamak için yeni bir gönüllülük kampanyası başlatıyor. Toplam 4 ilde eş zamanlı olarak yapacağı tatbikat ve canlı yayınlarla AFAD, “O Kahraman Benim” gönüllülük kampanyasının lansmanını Başbakan Yardımcımız Sn. Veysi Kaynak’ın teşrifleriye gerçekleştiriyor.
[Devamı]
10 KASIM DUYURUSU 01 Kasım 2016
foto
Ulu Önder Atatürk'ün ölümünün 78. Yıldönümü olması münasebetiyle ilimizde kurulu bulunan sivil savunma sirenleri 10 Kasım 2016 Perşembe günü saat 09:05'te iki (2) dakika sarı ikaz (Düz siren sesi) şeklinde çaldırılacaktır. Yanlış anlaşılmaya yer vermemek için ilimiz halkına duyrulur.
[Devamı]
Örnek olarak eklenmiş bir duyurudur 12 Ağustos 2016
Bu bir duyuru örneğidir. Sitenize eklemek istediğiniz duyuruları bu örnekte olduğu gibi ekleyebilirsiniz.
[Devamı]